Školy – Máte zájem se jako škola nebo třída zapojit do Love Dogs programu a pomáhat útulkům a pejskům? Registrujte se online, nebo si vyžádejte návštěvu našeho pracovníka, který vysvětlí vše potřebné a provede registraci s vámi.
ÚtulkyRegistrujte se na našem webu a budete zařazeni do rozsáhlé databáze útulků. Ulehčí vám to přístup k pomoci. Prostřednictvím Love Dogs se můžete účastnit kteréhokoli projektu jako např. Kids Love Dogs, Pomozte renovovat útulek. Potřebné psy, o které pečujete, nabídněte k adopci – zapište je do našeho registru Psi k adopci.
Dobrovolníci – Máte zájem stát se součástí Love Dogs, koordinovat projekty, zajišťovat přepravu, pracovat s dětmi a pomáhat potřebným psům? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.
Osobnosti – Spolupracujte s Love Dogs, nadačním fondem a podílejte se na propagaci projektů a v jiných PR aktivitách. V současné době hledáme tváře Love Dogs. Pomozte nám projekt zviditelnit!
Firemní dárcovství a jiné – Společnosti se mohou zapojit zejména v případě výroby letáků a jiných propagačních materiálů. Potěší nás však i umístění loga na vašem webu s odkazem na nás.

Dary mohou mít také materiální podobu. V tuto chvíli můžete plnit Vánoční přání pejsků v útulcích. Případně zakoupit suché krmivo pro psy přímo přes náš web s odesláním do konkrétního vybraného útulku.

Existuje řada možností, jak spolupracovat a pomáhat, pokud máte vlastní nápad, napište nám.