náš
tým

Lenka Love

Vždy si ve svých aktivitách vymezím prostor na přínosné charitativní projekty. Sama roky pomáhám útulkům v Čechách. Organizuji materiální sbírky a fyzicky se podílím na jejich realizaci. Není nic krásnější, než být u toho! Finančně přispívám místním i zahraničním neziskovým organizacím, které se soustřeďují na zlepšení životní úrovně zvířat. K podpoře těchto aktivit využívám také platformy na sociálních sítích. Myšlenka Love Dogs se zrodila z vlastní potřeby naučit syna podílet se na práci s potřebnými a aktivně se zajímat o dění kolem sebe. A kam jinem děti směřovat, než k pejskům v útulcích?

Libuše Foord

V posledních letech se pro mě péče o druhé stala primární životní náplní. Přála bych si, aby společnost začala vnímat péči, výchovu, vzdělávání stejně tak jako jinou práci, která je mnohdy hodnocena lépe – a to nejen finančně, ale i na pomyslném žebříčku prestiže a jakési lidské hodnoty. Koncept Love Dogs a jeho základní myšlenka mě zaujaly pro svou jednoduchost a zároveň realizační náročnost, jistou dávku drzosti a onen vysoký cíl, který je natolik vzdálený, že si jen těžko dokážeme představit jeho uskutečnitelnost – svět bez potřeby útulků pro psy.

Blanka Karhanová

Jako designér, ale především člověk, většinu svého života pracuji s lidmi a zvířaty. Snažím se denně aktivně podílet na lepší životní úrovni pro každého z nich, přestože je to mnohdy boj s větrnými mlýny.
Podání pomocné ruky v nouzi, ať už člověku či němé tváři, psovi – nejlepšímu příteli člověka, vnímám jako životní poslání, smysl života – který je přínosem nejen pro konkrétního tvora, ale i pro celou společnost. Jeden bez druhého nejsme nic. Projekt LoveDogs vnímám jako postoj, spojení myšlenky a tvůrčí energie, od psí tlapky po lidskou duši a dlaň, která bude proměňovat nevlídnou tvář současných útulků v bezpečnou náruč pro každý psí život.

Adriana Trs

Vždy jsem měla ráda psy a zvířata, ale opravdu jsem jim propadla až když jsem adoptovala Afroditku – zachráněnou fenku maltézáčka. Afrodita byla asi čtyři roky zavřená v kleci v množírně. Slíbila jsem si tehdy, že udělám vše pro to, aby se žádnému psovi nemohlo stát to, co se stalo jí. A tím odstartovaly všechny mé akce. Vrhla jsem se do boje. Informovala jsem okolí prostřednictvím Facebooku, osobně i v televizi o tom, co se děje. Snažila jsem se posílit povědomí všech a ve svých aktivitách pokračuji dodnes. Věnuji se dočasné péči týraných psů, pořádám charitativní akce a snažím se lidem otevřít oči.

Katka Šonková

Věnuji se modelingu, hairstylingu a líčení a o své výdělky se rovným dílem dělím se slabšími, opuštěnými, ať už jsou to pejsci, nebo jiná zvířata, která potřebují pomoc. Láska k přírodě a zvířatům mě dovedla k vegetariánství a jsem za to velmi vděčná. A proč pomáhám? Již před lety jsem vnímala, že je to zkrátka moje povinnost a hlavně – dělá mě to šťastnou. Možná mě považuje polovina přátel za blázna, od pomoci zvířatům mě to však nikdy neodradí.

Jan Petr Nekovář

Jan Nekovář je moderním mentorem, čerpá z 15 let zkušeností z oblasti personalistiky a rozvoje lidí. Podílel se mimo jiné na rozšíření aplikace Blanchardovy teorie situačního vedení. Je zakladatelem Evoeringu – nového směru skupinové a osobní práce. Jeho přístup k všemu živému změnila zcela nenadále slavná gorila mluvící znakovou řečí Koko. Navíc byl vždy příznivcem adopce pejsků z útulků a sám o některé z nich pečoval. A snad i proto se s nadšením spojil s Love Dogs. Jeho netradiční přístupy, vhled i nadhled pomáhají Love Dogs tvarovat své projekty.

Jaroslav Erhart

Vystudoval jsem pedagogickou fakultu, a to s aprobací fyzika a informatika. Ve své práci i živote jsem se vždy orientoval spíše přírodovědným než společenskovědním směrem. Bohužel nejsem spokojen s přístupem společnosti k situaci pejsků a ostatních zvířat. Došlo mi, že čekat až problém někdo vyřeší už není možné. Proto jsem se rozhodl aktivně se zapojit a pomoci.