náš
tým

Lenka Love

Vždy si ve svých aktivitách vymezím prostor na přínosné charitativní projekty. Sama roky pomáhám útulkům v Čechách. Organizuji materiální sbírky a fyzicky se podílím na jejich realizaci. Není nic krásnější, než být u toho! Finančně přispívám místním i zahraničním neziskovým organizacím, které se soustřeďují na zlepšení životní úrovně zvířat. K podpoře těchto aktivit využívám také platformy na sociálních sítích. Myšlenka Love Dogs se zrodila z vlastní potřeby naučit syna podílet se na práci s potřebnými a aktivně se zajímat o dění kolem sebe. A kam jinem děti směřovat, než k pejskům v útulcích?

Libuše Foord

V posledních letech se pro mě péče o druhé stala primární životní náplní. Přála bych si, aby společnost začala vnímat péči, výchovu, vzdělávání stejně tak jako jinou práci, která je mnohdy hodnocena lépe – a to nejen finančně, ale i na pomyslném žebříčku prestiže a jakési lidské hodnoty. Koncept Love Dogs a jeho základní myšlenka mě zaujaly pro svou jednoduchost a zároveň realizační náročnost, jistou dávku drzosti a onen vysoký cíl, který je natolik vzdálený, že si jen těžko dokážeme představit jeho uskutečnitelnost – svět bez potřeby útulků pro psy.

Arthur E. Benjamin

Love Dogs is a concept that has resonated thoughout my life, and now linking with Lenka and her team internationally is the most natural/latest development in this progression.
As the author of „Barking Up The Right Tree“, founder and president of American Dog Rescue Foundation, creator and co-host of „For The Love of Dogs“ TV show, and as a current and former board member/advisory board chair of numerous US national and regional animal advocacy organizations, my life is about loving all animals but especially dogs.
Drawn to the unique canine-human bond, I have not only participated in saving over 30,000 dogs, but trained service dogs for American veterans returning Afghanistan & Iraq with disabilities that are life threatening. A dog is the only animal that naturally will leave its own kind to save humans; as Lenka says DOG is GOD spelled backwards.
And, it’s up to us now to return the favor!

Katka Šonková

Věnuji se modelingu, hairstylingu a líčení a o své výdělky se rovným dílem dělím se slabšími, opuštěnými, ať už jsou to pejsci, nebo jiná zvířata, která potřebují pomoc. Láska k přírodě a zvířatům mě dovedla k vegetariánství a jsem za to velmi vděčná. A proč pomáhám? Již před lety jsem vnímala, že je to zkrátka moje povinnost a hlavně – dělá mě to šťastnou. Možná mě považuje polovina přátel za blázna, od pomoci zvířatům mě to však nikdy neodradí.

Jan Petr Nekovář

Jan Nekovář je moderním mentorem, čerpá z 15 let zkušeností z oblasti personalistiky a rozvoje lidí. Podílel se mimo jiné na rozšíření aplikace Blanchardovy teorie situačního vedení. Je zakladatelem Evoeringu – nového směru skupinové a osobní práce. Jeho přístup k všemu živému změnila zcela nenadále slavná gorila mluvící znakovou řečí Koko. Navíc byl vždy příznivcem adopce pejsků z útulků a sám o některé z nich pečoval. A snad i proto se s nadšením spojil s Love Dogs. Jeho netradiční přístupy, vhled i nadhled pomáhají Love Dogs tvarovat své projekty.