Česká Televize

11.11.2017

Školní web ZŠ ZLIV

11.06.2017

Na počátku roku 2017 se parta dětí vydala na neznámou cestu. Pustila se do projektu na podporu psů, osvětu věnovanou péči, podpoře i záchraně ohrožených zvířat. Vznikl Klub Love Dogs.

Luxus.cz

25.05.2017

Love Dogs je nadační fond založený na myšlence sounáležitosti a odpovědnosti člověka za životní prostředí a zvířata. V Love Dogs si přejí, aby byly děti vedeny k zodpovědnému přístupu ke zvířatům, aby pochopily, že pořízení si domácího mazlíčka je zavazuje a není spojeno pouze s vlastnictvím a hrou.

Starty.cz

24.05.2017

Nový projekt má rád psy a jmenuje se Love Dogs. Iniciativa se snaží vzbudit u dětí školního věku zájem o psy a živé tvory vůbec. Děti, které nemohou nebo nemají dovoleno mít psa, se mohou chodit starat o psa do útulků.
„To, že se mohou děti potkávat se psem, jim změní vztah ke zvířatům na celý život,“ vysvětluje zakladatelka projektu Lenka Love.

Zlivan

Zbrusu novou aktivitou žáků naší základní školy se od druhé poloviny školního roku stal kroužek, nebo lépe řečeno klub Love Dogs. I proto, že nadšení a akčnost dětí se stále stupňuje, rádi bychom vám ho trochu představili. O co tedy jde?

MŠ E. HOLUBA se zapojila do projektu LOVE DOGS

01.04.2017

Při své poslední návštěvě rodného kraje jsem měla možnost navštívit MŠ E. Holuba v Havířově-Podlesí, kde jsem se setkala nejen se zaměstnanci MŠ, ale hlavně s našimi malými hrdiny, dětmi. MŠ, pod taktovkou Yvetty Polákové, se aktivně zapojila mezi prvními do unikátního projektu nadačního fondu LOVE DOGS.

ROZHOVOR: Nadační fond LoveDogs pro psy, děti a budoucnost bez útulků

27.02.2017

Odpovědnost člověka za životní prostředí a zvířata je velmi zajímavé téma, a proto jsme se rozhodli přinést zajímavý rozhovor s Lenkou Love a Blankou Karhanovou. Zastupují nadační fond LoveDogs pro psy, děti a budoucnost bez útulků.

Nadační fond LoveDogs

19.01.2017

Není tomu tak dávno, kdy jsem zaregistroval existenci velice zajímavého projektu: Nadační fond LoveDogs je založený na myšlence sounáležitosti odpovědnosti člověka za životní prostředí a zvířata.